Aluemyynnin yhteystiedot

Aluemyynti

Aluemyyntipäällikkömme ovat rautaisia myynnin ja rakennusalan ammattilaisia. Toimimme koko Suomen alueella, ja tarjotaksemme kaikille mahdollisimman hyvää palvelua olemme jakaneet maan kahdeksaan piiriin. Toimit sitten missäpäin Suomea tahansa, alueellasi toimii vähintään yksi aluemyyntipäällikkö.

Näet kullakin alueella vaikuttavat aluemyyntipäälliköt klikkaamalla karttaa. Aluemyyntipäälliköt toimivat kunkin alueen asiakkaiden yhteyshenkilöinä.

8 6 7 3 2 4 5 1

Rehti ja asiantunteva henkilöstö palveluksessasi

Yhteydenotto meihin on helppoa, ja tahdomme ylläpitää siinä matalaa kynnystä. Rehti ja ammattitaitoinen henkilöstömme auttaa sinua mielellään. Toimintamme kattaa koko Suomen, ja meiltä löydät asiantuntevia ja rakennusalaa hyvin tuntevia henkilöitä, joilla on erittäin pitkä käytännön kokemus suomalaisesta rakentamisesta. Olet taatusti hyvissä käsissä.

Sähköpostimme ovat muodossa etunimi.sukunimi@saint-gobain.com

Soittaminen 010-numeroihin maksaa 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min sekä kiinteän puhelinverkon liittymistä että matkapuhelimista. Jonotus on maksullista.

Myyntijohtaja
Kim Nylund
040 53 03 355
kim.nylund@saint-gobain.com

Kauppa
Kai Kolehmainen, myyntipäällikkö
010 44 22 808
kai.kolehmainen@saint.gobain.com

Urakoitsijat
Mika Pesonen, myyntipäällikkö
010 44 22 248
mika.pesonen@saint-gobain.com

Projektimyynti
Kim Nylund, myyntijohtaja
040 53 03 355
kim.nylund@saint-gobain.com

Pumppulattiat
Sami Luokkala, myyntipäällikkö
040 172 3664
sami.luokkala@saint-gobain.com

Export
Esko Koskinen, vientipäällikkö
010 44 22 215
esko.koskinen@saint-gobain.com

Laivateollisuus
Herkko Miettinen, avainasiakaspäällikkö
050 466 8997
herkko.miettinen@saint-gobain.com

Vertaile valittuja tuotteita.

Vertaa