Lattiaurakoitsijat

Tältä sivulta löydät kaikki valtuutettujen weber-lattiaurakoitsijoiden yhteystiedot.

 

Heikkinen Yhtiöt Oy

Tomi Kanto 

Koivuhaantie 21 
01510 VANTAA

040 842 3975 / Tomi Kanto 
tomi.kanto@heikkinen.fi


Maxipinnoite Oy 

Jarkko Jokinen 

Metsolantie 51 
32200 LOIMAA

02 763 1070 
0400 870 029 / Jarkko Jokinen
jarkko.jokinen@maxipinnoite.fi


BLT Ammunet Oy 

Joni Ammunet 

Kelatie 17
90620 OULU

045 238 3497 / Joni Ammunet 
joni.ammunet@bltammunet.fi


Vantaan Tiililattiat Oy 

Tapani Jumppanen 

Kivistöntie 14 
01700 VANTAA 

010 309 3500 
0400 455 223 
jumppanen@vantaantiililattiat.fi


Oro Urakointi Oy 

Vesa-Pekka Moilanen

Vasarakatu 23 B 
40320 Jyväskylä

010 424 2400 
0400 345 244 / Vesa-Pekka Moilanen 
v-p.moilanen@orourakointi.fi

040 526 7358 / Kimmo Salonen 
kimmo.salonen@orourakointi.fi


Suomen Pumpputasoite Oy 

Sami Pelkonen 

Kelatie 2 
01450 VANTAA 

040 825 3959 / Sami Pelkonen 

toimisto@pumpputasoite.fi


Tasoite Ahonen Oy 

Keijo Ahonen 

Harjukatu 3 B 13 
48900 Kotka 

040 506 6396 / Keijo Ahonen 
keijo.ahonen@tasoiteahonen.fi

 

Vertaile valittuja tuotteita.

Vertaa